نپرس

بازم سلام 01.gif07.gif

از من به تو نصيحت زياد دنبال چراهای زندگی نرو چون اين وسط تو هستی که نابود ميشی. وگرنه هيچکدوم از چراها جواب درست و حسابی ندارن. خودشون هم ميدونن که بی دليل چرا شدن. ولی دايم خودشون رو توجيه می کنن. مثلا" من ديگه هيچ وقت نميگم : چرا آخرش اينجور شد؟ نميگم چرا جواب خوبی بدی شد ؟ چرا نتيجه ی اعتماد بی اعتمادی شد؟ نمی گم چطور دلش اومد هفت سال از پرنده ی کوچيکش بی خبر باشه؟ نميگم چرا بعضی از آدما به خودشون اجازه ميدن با زندگی دو نفر بازی کنن؟

امروز هفت بهار از زندگی کوتاهش می گذره ، اما بدون او ، بدون سايه بان. به ياد اولين باری که ديدمش می افتم.که چی بود و چی شد . کی فکر ميکرد اون جوجه کلاغ کوچولو بشه يه قوی زيبا! درسته يه چيز مهم توی زندگيش نداره ولی اون پرنده ی کوچولو خدا رو داره و بالهای کوچيکش رو . از خدا می خوام برای ادامه ی پرواز توی اين راه طولانی به بالهای اين پرنده ی کوچيک توان بده.

نميگم چرا سهم اون از زندگی تو نداشتن تو هست ، ميگم تو لياقت داشتن اون رو نداشتی.

پرنده ی کوچک ما پرواز کن.

دوست دارمش .......

مثل دانه ايی که نور را

مثل مزرعی که باد را

مثل زورقی که موج را

يا پرنده يی که اوج را

دوست دارمش ......

عزيزم تولدت مبارک07.gif

/ 35 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مينا

سلام وبلاگت خيلي باحاله به منم سر بزن خوشحال ميشم مرسي

peyman

سلام. مرسی از لطفت. خوب عزیز من شما که اهل بحث هستید پس یه لطفی بفرمایید متنی رو که با عنوان عقیده های پیمان راجع به ازدواج می بینید را بخونید تا من یه نتیجه گیری از اون متن بکنم و برم سراغ مطلب بعدی که می خوام بگم. خیلی هم ازتون تشکر می کنم که به بلاگ من سر زدید. خوشحال می شم مقاله دومی رو که نوشتم رو بخونید و نظر بدید. عنوانش رو هم که بالا گفتم چی بود. . البته اگر دوست دارید. در ضمن خیلی هم ازتون تشکر می کنم که به بلاگ من سر زدید و نظر دادید.

peyman

راستی من دوست دارم که با کسانی که اهل بحث کردن هستن با هم یک گروه رو تشکیل بدیم که بدونیم تعدادمون دقیقاٌ چند نفر هست و هر موضوعی رو که هر کدام از ما مطرح می کنیم همگی راجع به آن موضوع نظر بدیم. (تعدادمون مشخص باشه) شما می خواهید که در این گروه با هم باشیم؟

مجید

ژاله جان آپ کردم / خوشحال ميشم ببينمت ...

peyman

سلام ژاله. خیلی ممنون که به بلاگم سر زدی. متن جدیدی را تو بلاگم گذاشتم . خواستی سر بزن و دوست دارم که نظرت رو کامل بگی. تمامی ایرادهایی که به نظرت حرفایی که گفتم داره را بگو. در ضمن توی این فکر هستیم که با چند تا از بچه ها که اهل بحث و گفتگو هستند یک گروه را تشکیل بدیم تا هم تعدادمون ثابت باشه و هم هر موضوعی را که کسی مطرح می کنه بقیه بیان سریع ب نظر بدن و جاهایی که مخالفند یا موافقند با حرف های آن کسی که متن رو نوشته را اعلام کنند. اینطوری فکر می کنم که کار خیلی جالب و قوی می شه. اگر دوست داری با این گروه باشی حتماٌ بهم خبر بده. منتظر نظراتت هستم.

علی

سلام من فکر ميکنم در مورد بعضی چيزا بايد پرسيد چرا و با پيدا کردن جوابش بهتر زندگی کرد

elham

سلام...واقعا زيبا گفته بودی...منم خيلی دوست دارم از اين چراها راحت شم...خوشحال ميشم بهم سر بزنی.ممنون

saeed

ژاله خانم بازم سلام.متاسفانه يا خوشبختانه ميهن بلاگ قات زده ونميدونم چش شده خيلی دلم برای نوشتن تنگ شده ولی نميدونم از اينجا دل بکنم ودوباره جای ديگه شروع کنم يا اينکه صبرکنم .در هرصورت دلم برای نوشته های شما تنگشده بود موفق باشی.ضمنن فکر ميکنم يه خورده دير کردی........

siavash_muzic

سلام ژاله خانم خوب بود برای شما ارزوی شادی برای هميشه دارم ...... باز هم بنويس... تو مهربان مينويسی